Bohatá história značky Schweppes siaha 235 rokov dozadu.  V súčasnej dobe je ochranná známka spolu s právami na komercializáciu vo vlastníctve niekoľkých spoločností na svete. Schweppes International Limited, spadajúca pod spoločnosť Suntory Beverage & Food Ltd, je vlatníkom ochrannej známky Schweppes a s ňou spojenej obchodnej činnosti v týchto krajinách: Andorra, Belgicko, Česká Republika, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Holandsko, Lichtenštajnsko, Luxembursko, Maďarsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, San Marino, Slovensko, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko a Taliansko.

Schweppes

Lorena Delgado

Domáca šéfkuchárka, vek 34 rokov

„Chcem odovzdávať emócie. Radosť, vyrovnanosť, pokoj, spôsob, akým jedlo vo vás vyvoláva pocit.“

Životopis: Lorena sa narodila v Kolumbii a do Európy prišla, keď mala niečo vyše dvadsať. Dodnes si pamätá to prekvapenie z rozmanitosti rôznych pokrmov a chutí, ktoré jej nový kontinent ponúka. Mladá Lorena trávila množstvo času ochutnávaním čo najviac nových jedál a snažila sa zapamätať si všetky vône a chuti, ktoré ju obklopovali

A vďaka tomu sa rozhodla, že sa stane kuchárkou. Na svojich „multi-kulti večeroch“ začala Lorena testovať na svojich kamarátoch gurmánske menu. Zanedlho bola schopná sama usporadúvať workshopy prípravy surovej stravy a pripravovať catering na zvláštne príležitosti a väčšie akcie so svojou spoločnosťou d’Instinto.

Pozrite sa na Lorenin príbeh

Objavte svoj obľúbený pokrm

Studená melónová polievka

Objavte recept

Osviežujúce mušle

Objavte recept

Stredomorské cestoviny

Objavte recept

Vegánsky burger

Objavte recept

Želé z tonicu a citrónový sorbet

Objavte recept

Zoznámte sa s ostatnými tvorcami